Postări

Se afișează postări din mai 11, 2018

Promisiuni ca Lotul 4 al autostrazii Lugoj-Deva ar putea fi dat in folosinta in octombrie anul ...

Promisiuni ca Lotul 4 al autostrazii Lugoj-Deva ar putea fi dat in folosinta in octombrie anul acesta | VIDEO from Stiri INFOO http://www.infoo.ro/Stiri_Locale/Promisiuni-ca-Lotul-4-al-autostrazii-Lugoj-Deva-ar-putea-fi-dat-in-folosinta-in-octombrie-anul-acesta-|-VIDEO-KK816138AA.html via IFTTT

Simona Halep a pierdut 785 de puncte la Madrid dar ramane locul 1 WTA | Schimbari majore ale ...

Simona Halep a fost eliminată în faza sferturilor de finală la Madrid de Karolina Pliskova, după ce anul trecut reuşea să câştige acest turneu. Sportiva noastră a pierdut astfel 785 de puncte în ierarhia WTA. from Stiri INFOO http://www.infoo.ro/Stiri_Sport/Simona-Halep-a-pierdut-785-de-puncte-la-Madrid-dar-ramane-locul-1-WTA-|-Schimbari-majore-ale-clasamentului-se-vor-vedea-dupa-Roland-Garos-KV795444WE.html via IFTTT