Treceți la conținutul principal

Cazul bebelusilor din Arges: Al treilea deces | Ministerul Sanatatii: Nu exista o sursa comuna ...

Încă un bebeluș, internat la spitalul „Marie Curie”, a murit în această după-amiază. Ministerul Sănătății a anunțat, anterior, că din datele adunate până acum nu există o sursă comună a îmbolnăvirii bebelușilor din Argeș. De... continuare

from Stiri INFOO http://ift.tt/1SwZCWS
via IFTTT

Comentarii